S čím robíme

Pre profesionálny servis používanme FAROUK System - systém profesionálnej vlasovej kozmetiky CHI (Cationic Hydration Interlink ).

Sú to produkty s jedinečnými technológiami - Advanced American Technology a NASA, produkty prieteľské k životnému prostrediu, bez testovania na zvieratách!

Technológie CHI ("či") Wet Lines v každom výrobku:

Katiónová hydratácia viaže optimálnu vlhkosť vo vlasovej štruktúre (kutikule): drobné molekuly vody sa ľahšie zachytávajú priamo v štruktúre vlasu. Vlasy sú tak hydratované a pripravené na ďalšie ošetrenie, starostlivosť či styling. Prebiehajúca Ionizácia zabraňuje vytváraniu elektrostatického náboja - vlasy po umytí neelektrizujú!

CHI 44 Ceramic - keramické substancie zabezpečujú hĺbkový prienik ošetrujúcich ingrediencií hlboko do vlasu a tým významne vplývajú na kondíciu, kvalitu vlasu a jeho vzhľad. CHI 44 Ceramic produkujú keramické teplo s hraničnou infra-červenou frekvenciou a ionizáciu.

Integrovaný systém s farebným rozlíšením pre ľahkú orientáciu. Každá línia je zameraná na špecifickú potrebu, pričom je možné vzájomné kombinovanie produktov. CHI Wet Lines obsahuje technológie spojenia iónovej a katiónovej hydratácie pre nadštandardný výkon pri každom ošetrení

  • termálnu ochranu s CHI 44 pre naplnenie potreby dnešných klientov, ktorí používajú sušenie a styling denne
  • úžasnú obnovu vlasovej štruktúry vďaka prírodnému hodvábu, sójovým a pšeničným proteínom, ktoré obsahujú 17 z 19 aminokyselín obsiahnutých vo vlase ( v pokožke ich máme 21)
  • ošetrenie bez sulfátov s komplexom na udržanie farby vo vlasovej štruktúre
  • starostlivosť s nízkym pH pre optimálnu starostlivosť
  • sulfate free a paraben free = všetky šampóny sú bez sulfátov a ošetrenie bez parabénov

Amonia free - bez amoniaku pri všetkých úkonoch farbenia, odfarbovania, trvalej a uhladzovania vlasov. Amoniak je substancia, ktorá má za úlohu otvoriť vlasovú štruktúru (kutikulu) a umožniť tak pôsobenie farbiva vo vnútri vlasu (kortex). Farby CHI Ionic obsahujú namiesto plynného amoniaku tekutý amino etanol (2-amino etanol), ktorý výrazne šetrnejšie otvára štruktúru vlasu. Proces farbenia prebieha kontrolovane, vlasy sú po farbení v skvelej kondícii, bez narušenej štruktúry. Spoľahlivosť: keramické prvky a infračervená frekvencia svetla umožňujú maximálny prienik farby a ošetrujúcich komponentov obsiahnutých vo farbe do vlasu.Negatívne ióny ukotvia farbivo hlboko vo vlasovej štruktúre, čím výrazne ovplyvňujú trvácnosť farby vo vlase. Substancie hodvábu dodávajú vlasom neuveriteľnú žiarivosť, lesk a skvelú kondíciu. Dokonalý a dlhotrvajúci farebný výsledku.

CHI TOOLS - CHI žehličky a fény, ktoré používame pri práci - a ktoré aj predávame na domáce použitie, sú s keramickým výhrevným telieskom a preto prirodzene zachovávajú vlhkosť vo vlase pričom s nimi rýchlejšie dosiahujeme želaný výsledok.