Pre našich zákazníkov, ktorí využívajú farbiaci servis v našom kaderníctve, alebo si farbia vlasy doma,... a chcú mať farebne dlhotrvajúci výsledok, teda poskytnúť svojim farbeným vlasom takú starostlivosť, práve pre všetkých takých máme novú líniu pre starostlivosť farbených vlasov - CHI Rose Hip: vedecky vytvorená receptúra systému pre zachovanie farby. Šípkový olej prirodzene zvlhčuje vlasy pokiaľ uzatvára vonkajšiu kutikulu vlasu a uzamyká tak farbené vlasy.   Prirodzene vysoký obsah antioxidantov a vitamín C, spolu so šípkovým olejom napĺňajú farbu sýtosťou a leskom pre dlhotrvajúci svieži farebný výsledok. Vyslúšajte dennú starostlivosť s CHI Rose Hip!


CHI Argan je nový 4-zložkový systém značky CHI vyvinutý s cieľom poskytnúť spotrebiteľom výhody technológií CHI v populárnom a rýchlo rastúcom trhu produktov s arganovým olejom pre starostlivosť o vlasy. Tento systém je navrhnutý tak, aby hladil, zvlhčoval a oživoval vlasy a vytváral elegantné hladké vlasy bez strapatosti s poskytnutím lepšej ovládateľnosti pri ich úprave. Tento systém tiež ponúka ochranu proti UV žiareniu a pôsobeniu tepelných pomôcok.


Pre naše zákazníčky máme k dispozícii novinku línie CHI - LUXURY Line Black Seed Oil - starostlivosti o vlasy s olejom z čiernych semien. Táto línia predstavuje ďalšiu z produktov z lisovaných semien  v starostlivosti o vlasy. Tento jednoduchý, ale účinný rad produktov sa zameriava na suché, matné, namáhané vlasy, aby výrazne zlepšil ich celkový lesk, žiarivosť a objem. Tento systém štedrej hydratačnej starostlivosti je bohatý na antioxidanty a esenciálne vitamíny a využíva úžasnú omladzujúci silu oleja z čiernych semien, aby okamžite premenil vlasy do plných lesklých tvarov.